[showplus] Critical error: The Graphics Draw (gd) or ImageMagick (imagick) image processing library has to be enabled in the PHP configuration to generate thumbnails.

There are no translations available.

Doruk Yemek 2004 yılında Nazmi Şahin ve Ahmet Şahin tarafından, fabrikalar, firmalar ve benzeri toplu tüketim noktalarının günlük yemek ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar Trakya bölgesinde başta toplu yemek hizmeti olmak üzere, mühendislik ve matbaacılık gibi sektörlerde hizmet vermiştir.

2007 yılında toplu yemek sektörüne odaklanmış ve üretim tesislerinde bulunan lokanta kısmının geliştirilmesi, yerinde üretim hizmeti başta olmak üzere toplu tüketim sahasında pazarlama faaliyetlerinin artırılması çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

Şu anda Trakya bölgesinde yaklaşık 2000 kişi/ öğün yemek hizmeti vermektedir.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nazmi Şahin, makine mühendisliğinin verdiği disiplin ve analitik düşünme tarzıyla, firmamızın müşteri memnuniyeti, üretim ve servis sırasındaki disiplinin teminatı olmuştur. Böylece üretimden sunuma kadar,bütün süreçlerin kalite standartlarına uygun olarak yürütülmesi sağlanmaktadır.

Who is Online

We have 6 guests online