[showplus] Critical error: The Graphics Draw (gd) or ImageMagick (imagick) image processing library has to be enabled in the PHP configuration to generate thumbnails.

Doruk Yemek web sitesine hoş geldiniz.

Doruk Yemek, Çorlu Şehir merkezinde ve Mısır'da, fabrikalar ve benzeri toplu tüketim noktalarının günlük yemek ihtiyacını, yerinde üretim veya tesislerimizde ürettiğimiz yemeğin taşınması yoluyla karşılanması konusunda hizmet vermektedir. 2004 yılından beri Trakya bölgesinde fabrika ve işletmelerin günlük yemek ihtiyacını, ISO ve HACCP standartlarına uygun olarak karşılamaktadır. 2010'dan itibaren yurt dışı yatırımlarına ağırlık verme kararı alan firmamız, ilk yurt dışı yatırmını İskenderiye, MISIR'da açmıştır. Böylece MISIR'da yatırım yaparak üretim tesisi açan ilk Türk yemek firması olmuştur.

Müşterilerimizin yemek fimasından beklentilerini iyi analiz ediyor ve cevap vermek için gerekli altayapı çalışmalarını yapıyoruz. Yemek üretiminin hassas ve titiz bir iş olduğunun farkındayız.

Yemek üretim sürecinde yemek kalite güvencesinden sorumlu gıda mühendislerimiz üretimin tüm aşamalarını titizlikle denetlemektedir.

Hizmetin sunulması sırasında yol ve yöntemler sürekli yenilenmektedir. Hijyen sağlama konusunda teknolojiler gelişmekte ve etkin yöntemler ortaya çıkmaktadır. Günümüzün sürekli gelişen ve yenilenen dünyasında, bir alanda geri kalmanın, bütün alanlarda geri kalmak demek olduğunu biliyoruz. Yenilikleri araştırıyor ürettiğimiz yemeğin lezzetini, sıhhi koşullarda üretilme garantisini, besin değerlerinin korunmasını güvence altına alıyoruz.

 

Anahtar kelimeler: Doruk Yemek, yemek hizmeti, toplu yemek, yerinde üretim, yemek firması,taşımalı yemek, lokanta

Kimler sitede

Şu anda 1 konuk çevrimiçi